Nultý ročník na masopustní misi

Že nevíte, co krásného vykonali naši nulťáci? Tak vězte, jací jsou to pašáci! V tomto týdnu s paní učitelkou Vackovou a panem asistentem Štěpánem navštívili domov seniorů v Sulické ulici. Děti byly vybavené masopustními maskami a obrovskou zásobárnou písniček a básniček. Tímto uměleckým pásmem potěšily všechny babičky a dědečky nejen ve společenské místnosti, ale postupně obešly desítky pokojů, kde bydlí jednotlivě paní a pánové, kteří ze zdravotních důvodů už nemohou vstávat z lůžka. Děti každému osobně zazpívaly, řekly pár básniček a popovídaly si s nimi. My všichni z Jitřní jim za to děkujeme a moc si vážíme takové krásné činnosti, kterých na světě chybí nejvíc. Děkujeme taky rodičům za pomoc s maskami. Více fotek najdete zde. (V pokojích seniorů se děti nefotily z důvodu ochrany soukromí klientů).