2024 Dětský fotbalový pohár

Pražský fotbalový svaz (PFS) za podpory Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) s radostí každý rok pořádá populární dětský fotbalový turnaj pro žáky a žákyně I. a II. tříd základních škol - Dětský fotbalový pohár.

Již potřinácté se tak mohou díky Dětskému fotbalovému poháru stovky malých fotbalistů a fotbalistek těšit na zábavu a potěšení plynoucí z fotbalu, které si budou moci dosyta užít společně se svými kamarády.

Hlavním cílem organizátorů poháru je přilákat k fotbalu a ke sportu obecně chlapce a dívky ve věku od 6 do 8 let, kteří v řadě případů nejsou dosud registrováni v žádném sportovním klubu a pro které se tato akce může stát vůbec první motivací k organizovanému sportování.

Žáci týmu 1 (II. ročník) naší školy postoupili do dalšího kola. Tým 2 (I. ročník) získal 6. místo. Týmy tvoří členové našeho partnerského klubu FC Tempo Praha.

(odkaz na fotogalerii, kde jsou fotky větší)