2023 - Na přeboru Prahy zazářila osobním rekordem i dalšími umístěními Eliška Jarošová. Pro svou vítěznou medaili s osobním rekordem doskákal i Vláďa Novák. Oběma žákům ZŠ Jitřní gratulujeme!!!

Čtyři medaile z Přeboru Prahy staršího žactva pro SK Slavia Praha

Ve středu a ve čtvrtek  22.-23.2. se  v atletické hale Otakara Jandery uskutečnily Přebory Prahy staršího žactva v atletice. Mezi nejúspěšnější účastnice celých přeborů se zařadila Eliška Jarošová ze ZŠ Jitřní, která zvítězila v běhu na 60 metrů překážek v novém osobním rekordu 9,12 sec. O den později přidala zlato ve štafetě na 4x200 m a svoji medailovou sbírku dovršila stříbrem ve skoku vysokém za výkon 152 cm. Nutno podotknout, že soutěž ukončila právě kvůli štafetě a dále již nepokračovala.

Veliké překvapení přinesl skok daleký chlapců, kde všem favoritům vypálil rybník a pro svoji vůbec první medaili si doskákal v novém osobním rekordu 558 cm Vláďa Novák ze ZŠ Jitřní.

"Oběma gratuluji ke skvělé reprezentaci školy", sdělil jejich trenér Marek Čepelák.

ZŠ Jitřní gratuluje samozřejmě i Markovi!!!