+ 420 244 466 550            Jitřní 185/6, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky

ZŠ JITŘNÍ

Praha 4, Jitřní 185, příspěvková organizace

IČ 06548733


Bankovní spojení školy 284348366/0300


Bankovní spojení školní jídelny 284348710/0300

Open Monday mělo velký úspěch

Text

Slavnost Open Day na Jitřní se vydařila!

 

Obří skákací hrad, skvělá vystoupení našich žáků, výstava obrazů ve školní kavárně, střelba ze vzduchovek, to všechno si užili návštěvníci naší pondělní školní slavnosti Open Day. Děti asi nejvíce nadchl skákací hrad, na který se dokonce stály fronty, ale rozhodně to stálo za to. Během vystoupení, která si žáci připravili sami, jsme shlédli mimo jiné ukázku latinskoamerických tanců, vyslechli několik zdařilých pěveckých vystoupení, bylo i divadlo. Asi nejdojemnější bylo pásmo Kdyby písničky byly realitou, které si jako poděkování připravili žáci 6.C pro svého třídního učitele Martina Hamadu. Ve stáncích bylo připravené hojné občerstvení, stejně jako v kavárně, kde se prodávaly zdařilé obrázky našich dětí.  Krásně nám vyšlo i počasí. Rodiče měli možnost si popovídat, došlo i na opékání špekáčků. A děti se pořádně vyřádily. Děkujeme všem našim milým učitelům, vedení školy i dětem za to, že nám v Hodkovičkách společnými silami připravili tak krásné odpoledne, které se proměnilo v pravý sousedský happening.

Jana Nováková, SRPŠ Jitřní

...