V předvečer Dne učitelů proběhl ve středu 27. března 2024 tradiční projektový den s názvem Já učím, ty učíš, my učíme. V rámci něj žáci druhého stupně učí žáky přípravné třídy a prvního stupně.  Více informací a fotografií naleznete pod odkazem Ze života školy

Text

Letní družina pro žáky ZŠ Jitřní

- v termínu od 1. 7. do 26. 7. 2024 bude v provozu školní družina První jazykové základní školy v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100

- v termínu od 29. 7. do 23. 8. 2024 bude v provozu školní družina Základní školy, Praha 4, Na Chodovci 54

Přihlášky je nutné odevzdat na uvedených školách nejpozději do 31. 5. 2024.

Bližší informace naleznete v aplikaci Bakaláři.

Text

Do našeho týmu hledáme následující zaměstnance:

Asistent/ka pedagoga - 20 týdně - nástup ihned.

Případný zájem či dotazy směřujte na e-mail jiri.bartak@zsjitrni.cz, případně na telefonní číslo 602332791.

Provoz vnějšího školního sportovního areálu ZŠ Jitřní pro veřejnost

Vnější školní sportovní areál je od 1. září do 31. října a od 1. dubna do 30. června veřejnosti volně zpřístupněn v pracovní dny od 17:00 do 20:00 hod.

Po dobu letních prázdnin je areál veřejnosti zpřístupněn v pracovní dny od 15:00 hod. do 20:00 hod.

Právo přednostního užívání sportovišť mají placené pronájmy. Vstup na beach volejbalové hřiště je možný pouze po předchozí rezervaci a zaplacení pronájmu.

Upozorňujeme návštěvníky na povinnost dodržovat provozní řády sportovišť a pokyny zaměstnanců školy. Zároveň upozorňujeme, že v areálu nejsou k dispozici toalety ani šatny, pouze chemické WC.

Budova ZŠ Jitřní, její vnitřní prostory a venkovní sportovní areál jsou monitorovány kamerovým systémem se záznamem. Správcem zpracování je ZŠ Jitřní.

Mgr. Milena Hartigová, v. r.

ředitelka ZŠ Jitřní

Vážení návštěvníci našich internetových stránek,

nemáte dostatek času?

Podívejte se na krátký sestřih o naší škole.

Máte 5 minut? Pohodlně se usaďte a užijte si relaxační prohlídku naší školy.

Vítejte na palubě ZŠ Jitřní :-)

Patron pro děti - pomoc sociálně a zdravotně znevýhodněným

Konkrétní informace o tomto i dalších projektech, ale také návod, jak si lidé ohrožení finančními problémy mohou o pomoc zažádat, nebo jak naopak dárci mohou pomoci, najdete na webu Patrona dětí.

Využijte možnosti pořídit Vašim potomkům ISIC card Školák cestou ZŠ Jitřní. Pomáhá a šetří. Platí 5 let, maximálně však po dobu školní docházky. Přihláška zde.