PROJEKT ZŠ Jitřní - inkluzivní škola je spolufinancován Evropskou unií.

- zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání

- zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání, včetně usnadňování vzdělávací mobility znevýhodněných skupin - Operační program Jan Amos Komenský

Registrační číslo projektu CZ.02.02.XX/00/22_002/0006556

V rámci operačního programu ZŠ Jitřní realizuje následující projekty:

1. Inovativní vzdělávání žáků v ZŠ.

2. Podpora žáků s odlišným mateřským jazykem v ZŠ.

3. Spolupráce pracovníků ve vzdělávání ZŠ.

4. Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v ZŠ.

5. Spolupráce pracovníků ve vzdělávání ŠD.

6. Inovativní vzdělávání žáků v ŠD.

PROJEKT ZŠ Jitřní - inkluzivní škola je spolufinancován Evropskou unií. - zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání - zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání, včetně usnadňování vzdělávací mobility znevýhodněných skupinOperační program Praha – pól růstu ČR (Výzva 54)

Registrační číslo projektu CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_071/0001836

Operační program Praha – pól růstu ČR (Výzva 54)

Registrační číslo projektu CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_071/0001836

Název projektu

ZŠ Jitřní - pomáháme dětem k úspěchu

V rámci operačního programu ZŠ Jitřní realizuje následující projekty:

1. Volnočasový klub - rozvoj kompetence dětí v oblasti vzájemného porozumění, zájmu o odpovědnost za to, co se děje v komunitě, otevřeného přístupu ke kulturní rozmanitosti. Podpora mezikulturního vzdělávání v návaznosti na hlavní výuku, integrační aktivity na podporu integrace žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) formou zážitkového učení.

2. Intenzivní jazykové kurzy ČJ jako druhého jazyka dítěte s cílem odstraňovat zásadní bariéru dítěte s odlišným mateřským jazykem (OMJ) při dosažení školního úspěchu, začlenění a adaptování se v kolektivu vrstevníků nejen ve třídě.

3. Komunitně osvětová setkávání.

4. Odborně zaměřená tematická setkávání s rodiči dětí ve škole.

5. Projektová výuka.

Operační program Praha – pól růstu ČR (Výzva 49)

Registrační číslo projektu CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001354

Název projektu

ZŠ Jitřní - otevřená škola

V rámci operačního programu ZŠ Jitřní realizuje následující projekty:

3. Komunitně osvětová setkávání.

4. Odborně zaměřená tematická setkávání s rodiči dětí ve škole.

5. Projektová výuka.

Šablony MŠMT

Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Výzva č. 02_18_064 pro Šablony II) – ZŠ Jitřní – Moderní škola pro všechny.

V rámci operačního programu ZŠ Jitřní realizuje následující projekty:

1. Doučování žáků ZŠ Jitřní ohrožených školním neúspěchem.

2. Klub pro žáky ZŠ Jitřní - klub občanského vzdělávání a demokratického myšlení.

3. Využití ICT ve vzdělávání v ZŠ Jitřní - rozšíření výuky o práci s digitálními technologiemi (tablety).

4. Využití ICT ve vzdělávání v ŠD Jitřní - rozvoj digitálních kompetencí (tablety).

Šablony MŠMT

Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Výzva č. 02_20_081 pro Šablony III) – ZŠ Jitřní – Moderní škola pro všechny II.

V rámci operačního programu ZŠ Jitřní realizuje následující projekty:

1. Doučování žáků ZŠ Jitřní ohrožených školním neúspěchem.

Text...